20.05.2016

AKCJA CHARYTATYWNA VIANDO - RUSZAMY 1 CZERWCA!

Kupując produkt Viando, wspierasz edukację swoich dzieci.

Nowa przedwakacyjna kampania jest jedną z pierwszych takich inicjatyw w naszym regionie, rusza 1 czerwca 2016 roku. Została zaplanowana wspólnie przez firmę Viando oraz inowrocławskie Stowarzyszenia Przyjaciół Parafii
pw. Świętej Królowej Jadwigi oraz Przyjaciół Szkół Katolickich.

Celem Akcji jest wsparcie stypendialne oraz zakup nowych środków multimedialnych dla podopiecznych Stowarzyszeń. Pieniądze zebrane w trakcie Akcji zostaną przekazane Stowarzyszeniom po jej zakończeniu, czyli na przełomie września i października 2016 roku.

Jesteśmy polską firmą, dla której ważne jest miejsce z którego się wywodzi, czyli Kujawy. Chcemy w realizacji tej kampanii wspierać nie tylko zakup sprzętu multimedialnego, czy tworzenie stypendiów dla młodych ludzi. Założenie jest znacznie szersze. Zdecydowaliśmy się na edukację, budowanie i wspieranie świadomego, rozważnego a przede wszystkim dobrze wyedukowanego społeczeństwa, jak najbliżej się da, czyli na Kujawach – mówi Prokurent firmy Viando Magdalena Szczupak-Woźniczka. Ideę akcji traktujemy bardzo szeroko. Poprzez nasze działania biznesowe chcemy wpływać na budowanie dobrych wzorców społecznych,  znaleźć właściwe proporcje między świadomym „być”, a „mieć” szczególnie wśród młodzieży.

Jest z pewnością kilka powodów dla których akcja stanowi wyjątkową inicjatywę społeczną w Inowrocławiu i regionie. Do tej pory niewiele firm z naszego sektora wprowadzało tego typu działania.
– Obok realizowanych dotąd przez Viando przedsięwzięć społecznych, barterowych zdecydowaliśmy się wykorzystać potencjał sklepów ZM Viando i włączyć w dotychczasowe działania marketing zaangażowany społecznie. Planowana kampania jest pierwszą tego rodzaju, jednak docelowo chcielibyśmy kontynuować ją w dalszych edycjach– dodaje Szczupak-Woźniczka.

W ramach kampanii została przygotowana seria materiałów promocyjnych, a każdy klient otrzyma za zakup naklejkę z symbolem akcji.

Każdy produkt kupiony w sklepach firmowych Viando ma znaczenie. Kupując produkty Viando w sklepach firmowych sieci, zwiększasz pulę środków dla podopiecznych Stowarzyszeń.

Oficjalne rozpoczęcie akcji będzie miało miejsce 1 czerwca o godzinie 16.00 w trakcie projektu Święto Rodziny organizowanego przez stowarzyszenia.

 

Produkty wspomniane w artykule