8.03.2017
JUŻ JUTRO DEGUSTACJA W POZNANIU!
Już jutro po raz kolejny degustujemy nasze produkty w jednym ze sklepów Viando. Tym razem będą to produkty mocno wędzone oraz pyszny gulasz. Zapraszamy na ul. Swoboda 21 w Poznaniu. Danie przygotowują uczniowie Szkoły Gastronomicznej w Poznaniu. Startujemy o 13.00. Degustacja – gratis!?
Wszystkim, którzy chętnie przyrządziliby gulasz lub zupę gulaszową polecamy nasz przepis!
http://viando.pl/zupa-gulaszowa/
Produkty wspomniane w artykule
Pozostałe artykuły
Aktualności Viando
10.06.2016
KIBICUJEMY NASZYM I GRILLUJEMY Z VIANDO!
Pamiętajcie, że nie ma jak grill we wspaniałej atmosferze i przy meczu.
Jeżeli się z tym zgadzacie, z pewnością będziecie kibicować naszym 16 czerwca
10.06.2016
KIBICUJEMY NASZYM I GRILLUJEMY Z VIANDO!
12.07.2017
PYSZNOŚCI Z VIANDO
🍴Wypróbujcie nasz przepis na pyszne, aromatyczne marynowane żeberka!😍
http://viando.pl/marynowane-zeberka/
Pamiętajcie, że wysokiej
12.07.2017
PYSZNOŚCI Z VIANDO
27.03.2018
DOBRZE JEMY, ZE SZKOŁĄ NA WIDELCU
W ubiegłym tygodniu przy współpracy z firmą VIANDO, odbyło się w Katolickiej Szkole Podstawowej spotkanie z Przyjaznym Dietetykiem - panią Pauliną Cie
27.03.2018
DOBRZE JEMY, ZE SZKOŁĄ NA WIDELCU
Więcej aktualności
