16.01.2017

AKCJA CHARYTATYWNA PODSUMOWANIE II EDYCJI

W trakcie niedzielnych Jasełek Pani Magdalena Szczupak-Woźniczka Prokurent Viando podsumowała kolejny etap realizowanej przez firmę akcji Kupując produkt Viando, wspierasz edukację swoich dzieci.

Kilka miesięcy temu firma Viando podjęła współpracę ze Stowarzyszeniami: Stowarzyszeniem Przyjaciół Parafii pw. Świętej Królowej Jadwigi oraz Stowarzyszeniem Przyjaciół Szkół Katolickich.
Celem rozpoczętej akcji charytatywnej w czerwcu było wsparcie stypendialne oraz zakup nowych środków multimedialnych dla podopiecznych Stowarzyszeń. W drugiej edycji akcji, firma Viando wspierała realizację projektu innowacyjnego pn. „Robotino” i realizacje projektu lingwistyczno – naukowego oraz właczyła się w realizację bieżących projektów konkursowych z różnych dziedzin.

Kupując produkt Viando nie tylko zebraliśmy kwotę na realizacje projektów ale również zainicjowaliśmy przekaz o dziedzictwie wartości kulturowych, o budowaniu świadomości chrześcijaństwa, o naszym regionie i samej edukacji.

Akcja charytatywna jest innowatorskim działaniem na polu kultury. Jej celem jest umacnianie dziedzictwa i wartości społecznych. Gorąco ufam, iż przygotowany od 1 lutego jej kolejny etap zwróci uwagę odbiorców.

Firma Viando włączy się tym razem w realizację projektu innowacyjnego skierowanego dla młodego i dojrzałego ucznia – pn „Kształtowanie wiedzy w zakresie rzemiosła”.

O szczegółach wkrótce!

Produkty wspomniane w artykule